Legea Onesti
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Legea Onesti


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Adminii srv ului lgonesti.idle.ro

In jos 
+4
MaVericK
ExtaZy
BioSSock^
uNk^
8 participan?i
AutorMesaj
uNk^
Admin
Admin



Mesaje : 47
Data de înscriere : 02/08/2008

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: Adminii srv ului lgonesti.idle.ro   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeJoi Aug 28, 2008 9:09 pm

1.uNk^
2.War!
3.ExtaZy
4.no<>scuze
5.TTzepoy
6.BioSSock
7.IncReaTor
8.Meda
9.Raffaelo
10.P o R t @ $
11.-=!NG3RU=-
12.dNb^
13.Pisoiu
14.K1dZor
15.<3 madalina
16.CcRaZy
17.hardstep
18.M0ur1
19.OXIS
20.NaRcQttyC* | Armeanu
21.bTk|mee
22.aLLuw0w
24.dOh
25.aNd
26.K00L
27.wInNeToU
28.'tu[r-c]ku# MzQ oN
29.rLz
30.ThZ^p!t!cu^

Aici sunt toti adminii de pe srv ul nostru !!! In ordinea in care au luat admin !! nu se raspune la acest subiect !! dak vor mai aparea sau disparea admini eu voi posta aici !! Multumesc Twisted Evil bY uNk^
Sus In jos
uNk^
Admin
Admin



Mesaje : 47
Data de înscriere : 02/08/2008

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: uNk^-admin   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 12:37 am

1.no<>scuze
2.InCrEaToR
3.alexa

Acesti 3 admini sunt pe cale sa si piarda adminul deoarece nu sunt vazuti pe srv prea des !!! Neutral
Sus In jos
uNk^
Admin
Admin



Mesaje : 47
Data de înscriere : 02/08/2008

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: uNk^-admin   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 12:42 am

Raffaelo - are adminul suspendat 1 zi deoarece a fost injuart si a injurat si el la randul lui
CcRaZy - are adminul suspendat 2 zile deoarece nu e prima data knd vad k injura pe srv
bTk|mee - are adminul suspendat 2 zile pentru k a injurat pe srv si am si 2 poze knd se cearta in fiecare cu cate un admin
Sus In jos
BioSSock^
Member
Member
BioSSock^


Mesaje : 31
Data de înscriere : 28/08/2008

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: Re: Adminii srv ului lgonesti.idle.ro   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 12:29 pm

Asa uNK^ e timpul sa iei masuri
Sus In jos
BioSSock^
Member
Member
BioSSock^


Mesaje : 31
Data de înscriere : 28/08/2008

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: Re: Adminii srv ului lgonesti.idle.ro   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 12:31 pm

Ba uNk^ -=!NG3RU=- nu mai merita admin ca nu a mai fost vazut pe servar de saptamani
Sus In jos
ExtaZy
Starting
Starting
ExtaZy


Mesaje : 18
Data de înscriere : 08/08/2008
Varsta : 35
Localizare : Bacau

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: pt unk^   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 8:44 pm

.uNk^
War!
.ExtaZy
no<>scuze
TTzepoy
.IncReaTor
Meda
.Raffaelo
-=!NG3RU=-
.dNb^
K1dZor
<3 madalina
CcRaZy
hardstep
.M0ur1
Diabolika
ma farte inafara de admini pe care i-am scris eu nu am mai vazut nici unu pana acuma Shocked si ar fi bine sa numai dai admine k suntem prea multi dar faza e ca inafra de cei pe care i-am scris nici unu nu intra pe servar eu am lagg si intru aiurea dk ar fid ar ei ce fac.. Question fi mai dur si mai scoatele adminele Twisted Evil la cativa pana mea gandestete bine scratch
Sus In jos
MaVericK
Member
Member
MaVericK


Mesaje : 53
Data de înscriere : 31/08/2008
Localizare : UNdeva in x1

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: maverick   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 11:58 am

si eu is admin:) is maverick stiu k matzi remarcat;))
unk ar cam trb sters accesul la catziva
1.la mana sunt prea mooltzi
2.la mana nu joaka pe sv
3.la mana nu au habar de admin
4.la mana nu merita
DOn't worry be happy
am o mana libera si pt tine;) profita!!
______________________________________________
Sus In jos
D!abolyka
Starting
Starting



Mesaje : 10
Data de înscriere : 30/08/2008

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: ...   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 4:31 pm

eu sunt admin de putin timp dar pe server inafara de 3,4 hai 5 admini nu am vazut:)!si mam jucat destul de mult timp:)
Sus In jos
MaVericK
Member
Member
MaVericK


Mesaje : 53
Data de înscriere : 31/08/2008
Localizare : UNdeva in x1

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: maverick   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 8:48 pm

asai diabolika are dreptate:) ea joaka bn Smile si des
Sus In jos
D!abolyka
Starting
Starting



Mesaje : 10
Data de înscriere : 30/08/2008

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: Re: Adminii srv ului lgonesti.idle.ro   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 10:17 pm

:">:">:">

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Razz Razz Razz Razz Razz Razz

mam rusinat:P


:*
Sus In jos
BioSSock^
Member
Member
BioSSock^


Mesaje : 31
Data de înscriere : 28/08/2008

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: Re: Adminii srv ului lgonesti.idle.ro   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeLun Sept 01, 2008 11:19 am

ai dreptate maverick Wink Wink Wink diabolika chiar e buna
Sus In jos
uNk^
Admin
Admin



Mesaje : 47
Data de înscriere : 02/08/2008

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: uNk^-admin   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeLun Sept 01, 2008 4:42 pm

Bha voi chiar nu vedeti ce am scris? k aici nu se posteaza nimic dekt ce scriu eu !! asa k stergeti va mesajele cat mai rpd
Sus In jos
uNk^
Admin
Admin



Mesaje : 47
Data de înscriere : 02/08/2008

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: uNk^-admin   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 4:32 pm

Admini eliminati:
1.War!
2.no<>scuze
3.TTzepoy
4.Meda
5.Pisoiu
6.k1dZor
7.hardstep
8.bTk|mee
9.aLLuw0w
10.aNd
11.wInNeToU
12.'tu[r-c]ku# MzQ oN
13.rLz
Sus In jos
uNk^
Admin
Admin



Mesaje : 47
Data de înscriere : 02/08/2008

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: uNk^-admin   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 4:35 pm

Urmeaza sa le scot adminul dak nu joaca pe srv:

1.BioSSock
2.<3 madalina
3.M0ur1
4.dOh
5.D!STURB3D | D3M0N
6.PeN
7.io
Sus In jos
uNk^
Admin
Admin



Mesaje : 47
Data de înscriere : 02/08/2008

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: uNk^-admin   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 4:38 pm

Admini noi:

1.fantomeL
2.BeLeA
3.ThZ^k1d.
4.Bubuletz
5.g!GI
6.ThZ^.mp3
7.eP . Shade
8.disturbed
9.eP . KeiN ^ cL

Nu se comenteaza deciziile !! cui nu i convine sa mi spuna sa i scot adminul Twisted Evil
Sus In jos
uNk^
Admin
Admin



Mesaje : 47
Data de înscriere : 02/08/2008

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: uNk^-admin   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 4:48 pm

Reguli pentru admini pe srv:

1.Nu exista mai multi de 2 spec - ignore immunity si kick
2.Nu aveti voie sa ve certati pe srv - scot adminul
3.Nu mai comentati deciziile mele (k nu mai da la toti admin) dupa cum vedeti si scot admine !!
Kre imi spune sa nu mai dau la toti admin il scot lui k sa mai scoatem k doar asa a spus el
4.Nu se da la vote dekt in ultimele 5 min - scot comanda de amx_vote
5.Nici un admin nu are voie sa dea cancelvote - scot admin
6.Dak avem oameni pe harti mai nu schimbati snow sau ce mai puneti voi - va scot comanda de vote si map
7.Vreau sa se respecte adminii pe srv pentru k asa atrageti lumea !!! oricine ar intra pe un srv civilizat
8.Nu faceti abuz de admin !! Nu aveti voie sa le vorbiti urat playerilor -scot admin
9.De acum cn da ban fara poze are adminul scos Evil or Very Mad
10.Respectati adminii noi !!! Toti aveti admin la fel nu va credeti superiori pentru k nu sunteti !!

Dupa cum vedeti srv ul a inceput sa fie full asa k dak imi faceti gura pe srv sau gresiti cu cv ce am postat eu aici scot adminul indiferent kt de mult joaca pe srv sau kt de bn joaca el !!!
Sus In jos
-=!NG3RU=-
Starting
Starting



Mesaje : 14
Data de înscriere : 12/08/2008
Varsta : 29
Localizare : Bacau.Romania.URA

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: Re: Adminii srv ului lgonesti.idle.ro   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeLun Sept 08, 2008 10:46 am

Unk Nu Stiu IP-serverul:|...de asta nu intru ...sunt -=!NG3RU=- = D!STURB3D | D3M0N ...Frate lasa IP:|
Sus In jos
http://www.hi5.ro
ExtaZy
Starting
Starting
ExtaZy


Mesaje : 18
Data de înscriere : 08/08/2008
Varsta : 35
Localizare : Bacau

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: PT ingeru   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 8:15 am

da ai nevoie de mesageri k sa afli ip ai id lui unk^ si da el masss cu ip fi mai atent =Ingere= Twisted Evil
Sus In jos
stefanSM
Starting
Starting



Mesaje : 2
Data de înscriere : 11/09/2008

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: Re: Adminii srv ului lgonesti.idle.ro   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 12:52 am

uNk^ :-W parca ai zis ca sunt owner :-W nu ma vad in lista , discutam pe mess doar sa-mi raspunsi sau pe steam
Sus In jos
TTzepoy
Starting
Starting



Mesaje : 5
Data de înscriere : 03/08/2008
Localizare : :x:x sv :x:x

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: ...   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 10:46 am

sa ma pish pe el sv x( mia scos adminu cik lol!
Sus In jos
-=!NG3RU=-
Starting
Starting



Mesaje : 14
Data de înscriere : 12/08/2008
Varsta : 29
Localizare : Bacau.Romania.URA

Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: LoL   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitimeVin Noi 28, 2008 4:41 pm

Mai exista serverul Unk ? lol!
Sus In jos
http://www.hi5.ro
Continut sponsorizat





Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Empty
MesajSubiect: Re: Adminii srv ului lgonesti.idle.ro   Adminii srv ului lgonesti.idle.ro Icon_minitime

Sus In jos
 
Adminii srv ului lgonesti.idle.ro
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Legea Onesti :: Legea-Onesti :: Reclamatii-
Mergi direct la: